novinky, oddílové akce, závody

Zlatá běžka 2021 … propozice závodu

Protože to letos se „Zlatou lyží“ neklaplo, pořádá horolezecký oddíl Trip Team, z.s. závod „Zlatá běžka“.

tři, dva, jedna, start !!!

V rámci našeho letošního projektu „Hýbej se s Trip Teamem“, za podpory Kraje Vysočina v programu „SPORTUJEME A VOLNÝ ČAS 2021“ připravujeme na neděli 21.2.2021 pro vaše mlaďochy závod v běhu na lyžích.

Tady jsou podrobnosti.

Termín závodu: neděle 21.2.2021.

Start: obec Studnice, kraj pole (travnaté plochy) vedle parkoviště u bývalé Turistické chaty, startovní a cílová čára bude viditelně označena.

Čas startu: 13 hodin až 17 hodin, takže je to jen na Tobě. Tak, namaž běžky, sežeň časoměřiče … rodiče či prarodiče jsou ideální, zajeďte na Studnice a jděte do toho !!!

Závod je „bezkontaktní“, tak předjížděj soupeře velkým obloukem … :).

na čem jezdí mistři ?

Trasa: start i cíl na kraji pole (travnaté plochy) vedle parkoviště u bývalé Turistické chaty, místo startu, okruhy a cíl označeny barevným značením. Mladší kategorie střední okruh se žlutým značením, starší kategorie delší okruh s oranžovým značením, a na žádost maminek i nejkratší okruh s růžovým značením pro úplně nejmenší. Hmmm … na žádost tatínků vytvořena kategorie „tatínek+sáňky+dítě do 2 let“, pro toto spřežení je určen také růžově značený okruh.

tatínek+sáňky+dítě …

Časomíra: každý si čas měří sám … přece si věříme. Jméno, rok a měsíc narození, fotku na startu a dosažený čas posílejte na e-mail tripteam@seznam.cz . Aby se rozdílné věky závodníků vyrovnaly, budme starším v rámci jedné kategorie k dosažnému času přičítat vždy 12 vteřin / 1 rok (respektive 1 vteřina / 1 měsíc).

Kategorie: holky/kluci ve věku 3-4 roky, holky/kluci ve věku 5-9 let, holky/kluci ve věku 10-15, tatínci+sáňky+dítě ve věku 1-2roky. PS: Trip Team, z.s. nabízí začínajícím tatínkům zapůjčení sáněk + 20ti měsíčního dítěte za 2 hodinový vstup do posilovny v Městských lázních NMnM :), tak neváhejte !!!

takhle krásně tam je …

Ceny pro vítěze: první tři závodníci v každé kategorii obdrží diplom a věcné ceny, k tomu proběhne v každé kategorii losování o sladkou věcnou cenu. V kategorii „tatínek+sáňky+dítě do 2 let“ potom putovní trofej „Zlatá běžka“. Předání cen proběhne po uvolnění opatření proti koronaviru, takže snad brzy … .

Dotazy rádi zodpovíme na M: 603 359 574.

Běžkám a lezení zdar !!!

Děkujeme za podporu!