novinky, oddílové akce

Ruce do „Y“, nožky za sebou, narovnej se …

Po pár týdnech, kdy se nesmělo, jsme se konečně 12.5.2020 mohli sejít s TT mlaďochy při nějaké společné sprotovní aktivitě. Nařízená opatření jsme samozřejmě dodrželi, jinak by to nešlo … .

A protože je to blízko a baví nás to, volba byla jasná – lajna na novoměstském koupáku. Pro soutěž, v které bylo hodnoceno kdo dál dojde, byla připravena zhruba 10 metrů dlouhá lajna s horním pomocným lanem.

Nejdříve jsme mlaďochům vysvětlili o co jde a jak na to, a také samozřejmě jako motivaci slíbili, že odměna bude sladká. Nejmenším jsme samozřemě i trošku pomáhali a povzbuzováním dodávali odvahy.

Po prvních pokusech se disciplinovanost lehce uvolnila a lajna už málokoho zajímala :). Mnohem větší zábava byl kolotoč, houpačky a pavučina na lezení. Prim získala aktivita „šťourání“ klackem do vody a „pomáhání“ jednomu ze spřátelených rybářů … který z nás musel mít opravdu radost.

Po provedených, možná lehce vynucených, druhých a třetích pokusech došlo na vyhlášení výsledků a předání cen. Aby to bylo spravedlivé, vítězové byli bráni od konce, protože to byli ti nejmenší, nejmladší ale stejně hodně šikovní soutěžící. Všichni si protáhli tělo a zbystřili své smysly, k tomu užili hodně zábavy a o to hlavně jde.

Lajně a lezení zdar, těšíme se na příště !!!

All-focus

All-focus