Lezci zdar zdar,
ve čtvrtek 23.3.2017 proběhlo finálové kolo zimní soutěže našich mlaďochů za halovou sezónu 2016-2017.
V tomto kole jsme potrénovali zápěstí navíjením repky, potom nám mlaďoši předvedli, jak umí navazovací osmičku a úplně na závěr jsme prusíkovali.
Po sečtení kompletních výsledků chci pochválit především naše slečny lezkyně, které díky své šikovnosti a vytrvalosti obsadily přední medailová místa.
Těším se, že to co jsme se naučili, využijeme při společném lezení venku a také, že soutěž bude pro mlaďochy zajímavá i zimní sezóně 2017-2018.
Lezení našich mlaďochů zdar a výsledy plus fotky níže.
PS: nakonec nám Terka ukázala, jak umí lézt na prvním … a to bylo fakt super :).












Nejnovější komentáře