novinky, oddílové akce, závody

„Závod“ za úplňku :)

Protože se nemůžeme scházet a závodit na běžkách jako dřív, zve vás horolezecký oddíl Trip Team, z.s. na noční závod v běhu na lyžích. Běžkování za úplňku s čelovkou je totiž nádhera, kterou musíš zažít !!!

Tady jsou podrobnosti:

Termín závodu: 28.1.2021 od 18 do 21 hodin.

Start: rozcestník u novměstského Koupaliště.

Čas startu: jak se Ti to bude hodit, je to přeci „bezkontaktní“.

Trasa: Koupaliště – Medlovské údolí – Sykovec – Tři Studně – Sklené – rozcestník u Vlachovic – Sykovec – Medlovské údolí – Koupaliště, viz mapka.

Časomíra: každý si čas měří sám, přece si věříme … ale pro jistotu, každý závodník, který chce do výsledkové listiny, si udělá 5 selfie fotek na určených místech a pošle je i s časem a ročníkem narození na e-mail tripteam@seznam.cz .

Místa focení jsou označena v mapce: 1.foto start Koupaliště, 2.foto Tři Studně s Hotelem u Loubů v pozadí, 3.foto odbočka polní cesty nad Skleným směrem k Vlachovicím se Skleným v pozadí, 4.foto rozcestník nad Vlachovicemi s Vlachovicemi v pozadí, 5.foto přechod silnice s Hotelem Pavla v pozadí, místa jsou označená černými kroužky v mapce.

Kategorie: rozdělíme následně, dle počtu a věku účastníků.

Startovné: dobrovolné, dle Tvého uvážení ho pošli některé z novoměstských neziskovek.

Ceny pro vítěze: vítěz v každé kategorii získá poukaz na kurz lezení na umělé lezecké stěně ve Sportovní hale v NMnM, a to v rámci pravidelných tréninků členů TT.

PS: vezmi si čelovku ! závod je na vlastní nebezpečí, tak dávej bacha ! těšíme se na vaše fotky a časy !

Běžkám a lezení zdar !!!